W związku z udziałem naszej szkoły w projekcie edukacyjnym ” Trzymaj formęw listopadzie odbył się konkursu na najciekawsze hasło, rymowankę promującą zdrowy styl życia. Każda praca była ciekawa, orginalna i związana z tematem, nie było więc łatwo wyłonić zwycięzców. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie udowadniając, tym samym, iż każdy uczeń w szkole wie jak o zdrowie zadbać swe!!

 Nagrody zostały wręczone na akademii z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia.

W kategorii I-III zwycieskie haslo brzmi:

 Dobry nastrój, śmieszne minki to zasługa witaminki.

 W kategorii IV- VIII

 Zwycięska rymowanka brzmi następująco:

 Jedz owoce i jarzynki to są zdrowe witaminki.

 Chcesz być silny, mądry, zdrowy, jedz jogurty chleb razowy
oraz kasze różne ryby to są wszystko witaminy.
Rób przysiady ćwicz podskoki będziesz piękny szczupły i wysoki.