Konkurs plastyczny „Jestem rozważny i bezpieczny” jest imprezą towarzyszącą realizacji  programu „Bezpieczny Świat Ucznia”. Konkurs ten przeznaczony jest dla uczniów klas 1 wszystkich szkół powiatu mikołowskiego, które realizują program .

Każda klasa organizuje konkurs klasowy w wyniku, którego wybierane są 2 prace na konkurs powiatowy. Technika wykonywania prac jest dowolna, format prac A4.Celem tego konkursu jest utrwalenie w świadomości dzieci bezpiecznych zachowań w domu, w szkole na ulicy oraz w  kontaktach z innymi ludźmi. Organizacja takiego konkursu wymusza od nauczycieli przeprowadzenie zajęć związanych z bezpieczeństwem. Jury przewiduje po 5 wyróżnień I, II i III stopnia, każdy uczeń, którego praca trafiła na konkurs zostaje nagrodzony. Uroczyste wręczenie nagród następuje podczas imprezy „Odblaskowe pierwszaki”. Konkurs organizowany jest po raz 3 przez naszą szkołę przy współpracy ze Stowarzyszeniem Bezpieczne Miasto Łaziska Górne. W tym roku wpłynęło 57 prac.

wystawa prac konkursowych w holu MDK

 

Wyróżnienie I stopnia otrzymali:

AMELIA SAEWERDA - SP 4 ORZESZE

KAROLINA SZAFRANIEC - SP6 ORZESZE – ZAWIŚĆ

EMILIA SOJKA  - SP 6 ŁAZISKA GÓRNE

KLAUDIA KOZIARZ – SP 2 ORZESZE

WIKTORIA SYRNICKA SP 10 ORZESZE – WOSZCZYCE

Wyróżnienie II stopnia otrzymali:

JULIA SZCZYKUTOWICZ – SP 2 ORZESZE

JAN WYPIÓR – SP 2 ORZESZE

HANNA RATKA – SP 1 ŁAZISAKA GÓRNE

OLIWIA NYCZ – SP 9 ORZESZE – ZGOŃ

DAWID ZAŁĘCKI -  SP2 ORZESZE

Wyróżnienie III stopnia otrzymali:

KAROLINA BOSEK – SP 1 ŁAZISKA GÓRNE

OLIWIA KAŁĘKA – SP 1 ŁAZISKA GÓRNE

NATALIA DOLIŃSKA – SP 6 ŁAZISKA GÓRNE

LAURA DRACZKA – SP 6 ŁAZISKA GÓRNE

PATRYK LECH – SP 7 MIKOŁÓW - MOKRE