Dnia 7.04 wykorzystując naszą wygraną w ŚDTM wybraliśmy się podczas lekcji wf na bowling. Celem wyjścia była integracja zespołu klasowego i zacieśnienie relacji koleżeńskich. Współzawodnictwo na torach wiązało się ze świetną zabawą. Gra okazała się niezwykle wciągająca.

1.04.2022 nasza klasa brała udział w akcji Samorządu Uczniowskiego "Dzień bez plecaka". Wszyscy wykazali się pomysłowością jak zastąpić tradycyjny plecak na inne nietypowe nosidło tj. kosz, walizkę, pudełko, wózek itp.

Ten rok szkolny rozpoczęliśmy z 1 lokatą wśród klas 7 w Światowym Dniu Tabliczki mnożenia, na ten sukces zapracowała cała klasa. Dzięki fundatorowi nagród Radzie Rodziców naszej szkoły otrzymaliśmy bon w wysokości 100zł.

18 listopada na godzinie wychowawczej podczas kreatywnych dni nauki uczniowie klasy 7f realizowali temat pt. Czego może mnie nauczyć krytyka? Uczniowie zostali podzieleni na 3 grupy i dopasowywali do otrzymanych komunikatów emocje i grupowali otrzymane komentarze według wyznaczonych rubryk (komplement, konstruktywna krytyka, hejt).