Ukryte tanety artystyczne drzemały w niektórych uczniach klasy 8 c! Na godzinie wychowawczej, pod okiem pani Wiesławy Pordzik powstały piękne stroiki, które można zakupić na szkolnym kiermaszu. Serdecznie zapraszamy. A jak powstawały zobaczcie sami.

23 maja klasy 7c udała się na wycieczkę do Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie. Uczniowie wzięli udział w warsztatach polegających na analizie właściwości mineralnych gleby. Po zakończeniu części warsztatowej uczestnicy wycieczki upiekli kiełbaski, a później spędzili czas na placu zabaw. 

W tym roku, w ostatnim dniu zajęć przed przerwą świąteczną, przygotowaliśmy  uroczyste śniadanie. Chcieliśmy naszym nowym kolegom z Ukrainy przybliżyć tradycje i zwyczaje Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Uczniowie klasy 7c w ramach zajęć kreatywnych wspólnie z wychowawcą przygotowali ciasto na chleb.  Już po dwóch godzinach mogli sprawdzić, czy przepis był dobry.

Wiosna to dobry czas na sadzenie i przesadzanie kwiatów. Wymieniliśmy ziemię, zmieniliśmy doniczki i teraz dbamy o nie w naszej nowej sali . Szkoła to nasz drugi dom i staramy się, aby w naszej sali było miło i przytulnie.

W ramach zajęć wychowania fizycznego uczniowie  klasy 7c  rozegrali turniej gry w kręgle na Hali MOSiR. To super pomysł  na integrację zespołu po długim czasie nauki zdalnej.