Bardzo lubimy robić prace plastyczne. Oto ostatnie z nich.

Zimowa pogoda już chyba wszystkim daje się we znaki. Dlatego, kiedy tylko zrobiło się cieplej poszliśmy na podwórko, żeby zaczerpnąć świeżego powietrza i tam się pobawić.

Chociaż Dzień Kobiet dawno za nami zobaczcie jaką niespodziankę przygotowali dla nas chłopcy. W tym dniu wszystkie dziewczynki i panie otrzymały od chłopców róże i czekoladki. Dziewczynki nie zapomniały w dniu swojego święta o chłopcach. Oni również dostali słodkie upominki.

 

Wszyscy wiemy co to jest Internet i chętnie z niego korzystamy. Jednak nie zawsze jest to bezpieczne. O zaletach i wadach Internetu opowiedzieli nam koledzy z klasy 8-Paweł i Rafał.

W piątek byliśmy na lekcji filmowej w MDK. Najpierw dowiedzieliśmy się jak powstają filmy animowane, a potem obejrzeliśmy film pt.:"Urwis".

W dniu 14 lutego obchodziliśmy walentynki. Już wcześniej wykonaliśmy pracę plastyczną z tym związaną. A we wtorek zrobiliśmy serduszka z życzeniami, które każdy z nas mógł wręczyć komu chciał.

Tak pracowaliśmy na kolejnych zajęciach w ramach programu "Ekomisja". Rozmawialiśmy o warzywach i owocach egzotycznych i krajowych.

Nasza klasa dołączyła do organizowanego przez samorząd szkolny "Dzień w piżamie".  Przyszliśmy do szkoły w piżamach i szlafrokach, a niektórzy przynieśli przytulanki i podusie.