To już ostatni miesiąc w trzeciej klasie,co u nas?

Przed świętami gościliśmy się przy stole wielkanocnym. Igor i Jaś otrzymali nagrody i dyplomy, ponieważ wzięli udział w plastycznym konkursie wielkanocnym. Igor zdobył III miejsce, a Jaś wyróżnienie. Gratulacje!

Dzień Kobiet 8 marca, jak co roku chłopcy pamiętali o swoich koleżankach. W końcu to małe kobiety i też mają w tym dniu święto.

Mały OKR- Konkurs Recytatorski 20 marca nasza Agnieszka, w Katowicach, w Regionalnym Konkursie Recytatorskim Mały OKR zdobyła wyróżnienie. Brawo Agnieszko ! W czasie kiedy czekałyśmy na ustalenia jury spacerowałyśmy po katowickim rynku....a tam,  było już wtedy świątecznie.

Portrety Wiosny 21 marca uczciliśmy nadejście wiosny. Oto jej portrety.

Śniadanie Daje Moc 31 marca, w ostatni dzień miesiąca, mama Ani przygotowała dla nas witaminowe pyszności na drugie śniadanie ... w końcu Śniadanie Daje Moc.

 

Luty to najkrótszy miesiąc roku, ale u nas w klasie znowu wiele się podziało. To może od początku.

Mimo,że styczeń był krótki, bo przecież mieliśmy dwa tygodnie ferii,to u nas trochę się podziało...

Grudniowe wspomnienia klasy 3a...

Nie zapomnieliśmy o tych, których już nie ma wśród nas. Byliśmy na grobach Powstańców Śląskich  oraz na grobie patrona naszej szkoły - ks. Prałata Konrada Szwedy.

Robiliśmy syrop z cebuli na chłodne listopadowe dni.

Włączyliśmy się w Kampanię 19 dni przeciwko przemocy  oraz krzywdzeniu dzieci i młodzieży. Było pomarańczowe śniadanie oraz Dzień Koloru Pomarańczowego.


 Intensywnie ćwiczyliśmy, bo sport to zdrowie.

Był Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

 Wróżby andrzejkowe.

Jak co roku, 30 września dziewczynki pamiętały o swoich kolegach. W tym szczególnym dla nich dniu chłopcy otrzymali laurki oraz ciekawy upominek. Wszyscy też byliśmy w sportowych strojach. Było kolorowo, pomysłowo i wesoło.