Z okazji Dnia Dziecka klasa 4b wraz z wychowawcą wybrała się na lody. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem wybrali swoje ulubione smaki. Po dłuższej konsumpcji udaliśmy się z powrotem do szkoły.  Czuliśmy się zadowoleni i pełni energii.

W piątek, 26 maja 2023 roku, odbył się Dzień Sportu w naszej szkole. Od godziny 9:00 do 11:30 wszyscy uczniowie brali udział w różnorodnych konkurencjach sportowych, które dostarczyły wiele emocji i radości.

Śniadanie wielkanocne jest radosnym posiłkiem  bogatym w różnorodne potrawy. Każda potrawa ma charakter symboliczny. Śniadanie wielkanocne jest radosnym posiłkiem  bogatym w różnorodne potrawy. Każda potrawa ma charakter symboliczny. Śniadanie wielkanocne jest radosnym posiłkiem  bogatym w różnorodne potrawy. Każda potrawa ma charakter symboliczny.

22 lutego uczniowie klasy 4b wybrali się na wycieczkę do Katowic, aby zwiedzić „Bajkę Pana Kleksa”. Razem z pomocnicą pana Kleksa – Agnieszką – zwiedziliśmy bajkowe krainy, np. Krainę Szpaka Mateusza.

Z okazji walentynek uczniowie klasy 4b wskoczyli w swoje ulubione piżamki i ciepłe szlafroczki. Niektórzy przynieśli również mięciutkie przytulanki i poduszeczki.

Klasa 4 b na lekcji wychowawczej miała okazję uczestniczyć w ciekawych zajęciach na temat praw dziecka.

Uczniowie klasy 4b  na języku polskim mieli możliwość uczestniczenia w lekcji kleksografii. Na czym polega taka lekcja ? To proste!
„ Kleksografia polega na tym, że na arkuszu papieru robi się kilka kleksów, a potem arkusz składa się na pół i kleksy rozmazują się na papierze, przybierając kształty rozmaitych figur, zwierząt, postaci. Do nich dopisujemy odpowiednie historyjki (…)” ( J.Brzechwa)