Chętnie uczestniczymy w akcjach organizowanych na terenie szkoły i potrafimy udowodnić, że jesteśmy kreatywni!

Całą klasą byliśmy w nowo otwartej sali do zajęć dodatkowych w szkole, w której braliśmy udział w warsztatach podczas których poznaliśmy zasady korzystania z robotów oraz ich obsługę. Wiele mogliśmy się nauczyć a przy tym świetnie się bawiliśmy.

W poniedziałek 14 marca w progi naszej szkoły weszli nowi uczniowie z Ukrainy. Do klasy 4c dołączyła Anastasiia, dla której  koleżanki i koledzy przygotowali niespodziankę- każdy uczeń miał napisane swoje imię po Ukraińsku. Ponadto nasi uczniowie przygotowali dla niej słodkości i prezenty, które sprawiły jej radość. Bardzo ucieszyła nas obecność Anastasii i czekamy na kolejne spotkanie.

WODA WYSTĘPUJE W TRZECH STANACH SKUPIENIA.
Uczniowie rozmawiali o stanach skupienia: gazowym, ciekłym, stałym. Omawiali każdy ze stanów, oglądając różne rekwizyty.