Tuż przed feriami zimowymi uczniowie klasy V b sprawdzili swoją formę i zwinność w sportowych rywalizacjach: rzut woreczkiem do celu, podskoki na jednej nodze, podbicia balonem. Zawody przyczyniły się do promowania aktywnych form spędzania czasu wolnego oraz zdrowej rywalizacji.

Ostatni tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia to czas wyciszenia się i refleksji. Grudniowy nastrój skłania nas do zadumy i sprawia, iż patrzymy na to co dobre, chętniej pomagamy innym i się uśmiechamy. Atmosfera zbliżających się świąt udzieliła się już wszystkim uczniom klasy V b.

W poniedziałek 21 listopada uczniowie klasy V b spotkali się na zabawie tanecznej połączonej z wieczorem magii. Przy akompaniamencie popularnych utworów każdy mógł pochwalić się swoimi tanecznymi umiejętnościami. Wśród przygotowanych atrakcji nie mogło zabraknąć przechodzenia pod tyczką, czyli tańca Limbo oraz popularnej zabawy rytmicznej z krzesłami.

W ramach obchodów Dnia Dziecka uczniowie klasy 4 b otrzymali nietypowy prezent- wyjście na bowling. Klasowy turniej stał się okazją do promowania nietypowego sportu, zaprezentowania własnych umiejętności oraz integracji w atmosferze zabawy i zdrowej rywalizacji.

4 maja uczniowie klasy IV b uczestniczyli w wycieczce do JuraParku w Krasiejowie. Dzieci poszerzyły swoje wiadomości o prehistorycznym świecie dinozaurów, uczestniczyły w zajęciach warsztatowych, podczas których miały za zadanie odkopać szczątki dinozaura oraz zwiedziły oceanarium 3D.

Po zimowym wypoczynku uczniowie klasy IV b wrócili z nową energią na szkolne zajęcia, gdzie czekały na nich nie tylko nowe wyzwania dydaktyczne, ale i również wiele atrakcji.

Z okazji obchodów Światowego Dnia Łamigłówki uczniowie klasy 4 b przygotowali niespodzianki w postaci laurki dla swoich klasowych kolegów. Kartki zawierały ciekawe pytania, miłe wierszyki i rysunki- niejeden uczeń próbował odgadnąć imię autora wylosowanej przez siebie kartki.