Grudzień należy do wyjątkowych miesięcy w roku. Na każdym kroku czuć już atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. W naszej szkole w tym czasie pomagamy potrzebującym poprzez udział w różnych akcjach charytatywnych ( akcja dla Fundacji Mama Marzenie, zbiórka karmy i kocy dla zwierząt ze schroniska). A czas oczekiwania umila nam kawiarenka i kiermasz świąteczny zorganizowany przez Radę Rodziców oraz uczniów klasy 7 i wszystkich klas 8.  

Te wyjątkowe dni poprzedził konkurs na plakat reklamujący kiermasz i kawiarenkę. Zwycięzcami zostały: Antonina Stuchlik z 4b i Valerya Rak z 8c. Gratulacje. Nagrody ufundowała Rada Rodziców.
Pyszne ciasta, ciasteczka, pierniczki i napoje oraz piękne ozdoby świąteczne- to wszystko zakupicie odwiedzając naszą szkołę jeszcze dzisiaj, 7 grudnia w godz. 7.30- 15.00. Serdecznie zapraszamy.
Ogromne podziękowania  kierujemy do wszystkich rodziców, którzy upiekli pierniczki i ciasta oraz rodziców i uczniów zaangażowanych w organizację i sprzedaż. Szczególne podziękowania składamy na ręce przewodniczącej Rady Rodziców p. Ewy Chwieralskiej oraz Zarządu p. Izabeli Krubnik, p. Sylwii Jedlińskiej. Dziękujemy  za poświęcony czas i pracę na rzecz szkoły i uczniów wykonywaną wielkim sercem.  


Wdzięczna społeczność szkolna