Ze względu na procedury bezpieczeństwa obowiązujące w szkole wypożyczenia będą się odbywać według harmonogramu, z podziałem na klasy.

Po wejściu do biblioteki należy zdezynfekować ręce, założyć maseczkę ochronną i zachowywać odpowiedni odstęp od innych czytelników. Wolny dostęp do regałów jest na razie niemożliwy, wszystkie książki podaje uczniom i nauczycielom bibliotekarka szkolna.

Mam nadzieję, że te utrudnienia nie zniechęcą Was do czytania i korzystania z naszych zbiorów.

Poniżej proponuję harmonogram z podziałem na klasy, uwzględniając klasy IV- VIII. Klasy I-III będą mogły korzystać ze szkolnej biblioteki po uzgodnieniu z wychowawcami klas i świetlicy np. w czasie trwania lekcji.

Harmonogram może ulec zmianie, jeśli zajdzie potrzeba jego modyfikacji w zależności od potrzeb uczniów.

dzień tygodnia/

godz.

poniedziałek wtorek         środa               czwartek            piątek
   7.50-  8.00  V a  VII c  VII b  V a VII e