Serdecznie zajęcam uczniów klas starszych naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie bibliotecznym, organizowanym on line przez bibliotekę jednej z mikołowskich szkół. Poniżej zamieszczam regulamin tego konkursu.

Powiatowy konkurs biblioteczny "Upoluj Wypiska"

REGULAMIN:

1. Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów  starszych klas szkół podstawowych powiatu mikołowskiego.

2. Organizatorem konkursu jest biblioteka II Liceum Ogólnokształcącego
im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Mikołowie.

3. Uczestnicy rozwiązują samodzielnie zadania umieszczane na Facebooku
II LO pod hasłem Upoluj Wypiska. Zadania będą ukazywać się co drugi dzień ( z wyjątkiem weekendu ), począwszy od 4 stycznia 2021r. Każdego dnia konkursu zadania będą widoczne od  godziny 16.00 - 18.00 (przez dwie godziny).

4. Zawodnicy przesyłają odpowiedzi na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czas na odpowiedź to dwa dni od ukazania się zadania.

5. Uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się (przed konkursem) z regulaminem konkursu.