W dniu dzisiejszym naszą szkołę odwiedziłam Maja, z którą świętowaliśmy jej 9 urodziny. Uczniowie i nauczyciele sprawili Mai miłą niespodziankę przygotowując kartki urodzinowe. W trakcie spotkania Maja zwiedziła szkołę i spędziła czas na zabawie. Zapraszamy na krótką fotorelację.

Zajęcia terapeutyczne z pedagogiem, psychologiem to nie tylko rozmowy. W trakcie zajęć uczniowie rozwijają i stymulują wszystkie zmysły. Zajęcia realizowane są w gabinecie pedagogiczno- psychologicznym i nowo otwartej sali SI. Dzięki dobrze wyposażonej sali SI i ciekawym pomocą uczniowie chętnie uczestniczą w zajęciach specjalistycznych. W trakcie roku szkolnego baza pomocy terapeutycznych jest rozszerzana o nowe.

Dziękujemy Radzie Rodziców o dofinansowanie sali SI o nowe pomoce terapeutyczne.

Uczniowie SP1 wraz ze Sztabem Kopernik uczestniczyli w trzydziestym pierwszym Finale WOŚP.Każdy z zaangażowaniem wykonywał powierzone mu obowiązki.Mimo mroźnej pogody wszystkim dopisywał humor. Jesteście wielcy! Dziękujemy Wam :)

Opiekunowie wolontariatu

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę miedziaków. Wszystko to przyczynia się do wspierania leczenia i rehabilitacji dzieci. Mile widziane są wszystkie drobne, z których mogą uzbierać się wielkie sumy. Zachęcamy do dalszej zbiórki, która na bieżąco przekazywana jest do MDK w Łaziskach Górnych.

Szkolny Klub Wolontariatu

Serdeczne podziękowanie dla całej Społeczności Szkolnej za przekazane dary dla zwierząt. Z całego serca dziękujemy, że kolejny raz możemy na Was liczyć. Stowarzyszenie Pro Animali zamieściło podziękowania dla SP1 na swoim profilu facebook.

Szkolny Klub Wolontariatu

Tydzień Życzliwości przebiegał pod hasłem radości,uśmiechu i miłych pozdrowień. W trakcie tygodnia czekało wiele atrakcji i zadań,które podejmowała cała społeczność szkolna. Dziękujemy Pani Dyrektor V.Ryszczyk za piękne życzenia dla całej społeczności szkolnej :)

Zapraszamy na fotorelację z całego tygodnia...

Samorząd Uczniowski, Szkolny Klub Wolontariatu

 

1 listopada przystąpiliśmy do kampanii „19 dni przeciwko przemocy oraz krzywdzeniu dzieci i młodzieży”. Jest  to akcja, która podejmuje ważny i trudny problem jakim jest krzywdzenie dzieci i młodzieży. W trakcie 19 dni przeprowadziliśmy wiele działań, których celem było zwrócenie uwagi na krzywdę drugiego człowieka.

16 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Tolerancja to życzliwość,akceptacja,dobroć,zrozumienie, wyrozumiałość,otwartość,pomoc,szacunek...