,,Internet to więcej niż zabawa.To Twoje życie"

W pierwszej edycji konkursu z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu wzięło udział ośmioro uczniów klas I-VIII. Uczestnicy wykazali się swoją kreatywnością,umiejętnościami plastycznymi i wiedzą.Organizatorzy powołali komisję konkursową w skład,której wychodzili: dyrektor p.Violetta Ryszczyk,wicedyrektor p.Iwona Płocha oraz sekretarz p.Wioleta Smyczek.Jury oceniając prace kierowało się wytycznymi zawartymi w regulaminie konkursu. Tak więc po długi obradach otrzymaliśmy następujące wyniki:

W kategorii klas I-III jednogłośnie:

I miejsce zajęła Antonina Stuchlik kl. IIb

W kategorii klas IV-VIII:

I miejsce Fabian Murawski kl.VIf

II miejsce Kinga Brzęczek kl.VIb

III miejsce Kamil Roterman kl.Va

IV miejsce Michał Sobel kl.VIc

V miejsce Robert Lukasek kl.VIa

VI miejsce Magdalena Pająk kl.VIb

VII miejsce Natalia Schodowska kl.VIIc

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

Uczestnicy,którzy zajęli I,II,III miejsce otrzymują nagrodę i dyplom. Uczniowie,którzy zajęli IV-VII miejsce otrzymują dyplom i upominek.

Wszystkie nagrody,dyplomy i upominki można będzie odebrać w dn.12.04 br. w SP1 na portierni.

Galeria prac zostanie zamieszczona na www SP1 oraz w wejściu do szkoły.