Chcemy Cię zachęcić, abyś podjął sportowe wyzwanie. Codziennie będziemy publikować nowy zestaw ćwiczeń i pomysłów, jak wprowadzić w życie zasadę "W zdrowym ciele, zdrowy duch". Zróbmy to też po to, żeby przysmaki świąteczne: ciasteczka, pierogi, makówki i inne pyszności zjadane były z lekkością ;)

Czas spędzony w domu może być  twórczy i kreatywny. Alex Muller - uczeń klasy 4a - wie o tym doskonale! Napisał wierszyk, w którym podpowiada jak pozytywnie funkcjonować w czasie zawieszenia zajęć. Przeczytajcie :)

Podczas czasu wolnego często rysuję czy robię coś plastycznego, choć najczęściej przebywam na działce, jeżdżę na rowerze oraz ostatnio zaczęłam  jeździć na deskorolce i praktycznie codziennie na niej jeżdżę.

Z nowym tygodniem nowe zdjęcia. Szymon Wileczek, uczeń klasy VIIId nadesłał zdjęcia z łaziskich wędrówek, zebrane w piękna pocztówkę. Julia Przybytek z klasy VIe rozwija swoje zdolności plastyczne, natomiast uczeń klasy Vb, Mateusz Skurczak w czasie spaceru rodzinnego odnalazł stary pociąg.

Można pograć w pin ponga w garażu z tatą,  poczytać na nowo Harrego Pottera, zapisać się na zajęcia wokalne online i jeździć  na rowerze z całą  rodziną.

Lena Wojtyczka klasa VB

Pasją rodziny Zuzi i Filipa Matyka są gry planszowe. W czasie pandemii w wolnych chwilach od nauki i pracy chętnie rozwijają swoje hobby.

Zaczyna się nowy tydzień a Wy, kochani uczniowie dzielicie się z nami tym, jak spędzacie czas zdalnej nauki i relaksu. Dzisiaj przedstawili Nam się Kacper Onufrak, rodzeństwo Ala i Grzegorz Kusiak, bracia Filip i Jakub Sputowscy, Gosia Kaźmierska, Milena Bartłomiejczak i Szymon Żochowski. Dołączyli również Michał Powyszyński prosto z górskich wędrówek, Zuzia Kaźmierska z łaziskich terenów rekreacyjnych oraz Jakub Michalski z psem.

Uczeń klasy VIII d Szymon Wileczek nadesłał swoją pracę, przedstawiającą patrona naszej szkoły, Księdza Prałata Konrada Szwedę.