Od kilku już lat w okresie świąt Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły biorą udział w konkursie plastycznym tworząc  oryginalne prace będące symbolami zbliżających się świąt. Prace były różnorodne. Można było podziwiać choinki, gwiazdy, aniołki, stroiki, wieńce, lampioniki, bałwanki itp. Był nawet obraz namalowany przez absolwentkę naszej szkoły Emilię Chwieralską. Wszystkie prace zostały wystawione na sprzedaż podczas świątecznego kiermaszu. Zebrana kwota z ich sprzedaży zostanie przekazana na cel charytatywny, o którym Was poinformujemy. W trudnej ocenie prac pomogła organizatorkom pani Ewa Kiecka, za co serdecznie dziękujemy.

Oto zwycięzcy w poszczególnych grupach.

Oddziały Przedszkolne

 I miejsce Janicki Dominik

II miejsce Sztabińska Liliana

III miejsce Myszor Franciszek

Wyróżnienie Podolak Zuzanna

Klasy I-III

I miejsce Drwal Amanda 3a

II miejsce Zwolakiewicz Olaf 2 b

III miejsce Biernat Brajan 2a

Wyróżnienia: Zosiuk Jan 1a, Muras Ignacy 1b, Kowalczyk Igor 2a

Klasy IV-VIII

I miejsce Palus Konrad 8d

II miejsce Wojtyczka Lena 7b

III miejsce Noras Klaudia 4b

Wyróżnienia: Grabowski Jakub 5a, Rajfura Wiktoria 5a, Pająk Magdalena 7b

 

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a Radzie Rodziców za ufundowanie  nagród w postaci bonów podarunkowych do Rossmanna.

                                                                                                                                    Organizatorki: Iwona Płocha, Grażyna Tkocz