,,Bezinteresowna pomoc otrzymana
z rąk nieznanej osoby nabiera podwójnej mocy”

Zachęcamy całą społeczność szkolną oraz waszych bliskich o włączenia się do akcji ,,Pomoc dla obywateli Ukrainy”. W tym trudnym czasie wspierajmy się wzajemnie. Akcja rozpoczyna się od 28.02.br i trwa do odwołania. Wszystkie dary będą na bieżąco segregowane i przekazywane do Ochotniczej Straży Pożarnej w Łaziskach Górnych, Stowarzyszenia Pro Animali w Mikołowie. Prosimy o przekazywanie darów na portierni szkoły. Koordynatorem akcji jest Dyrekcja Szkoły i Szkolny Klub Wolontariatu.

Nasza szkoła zbiera:
- artykuły higieniczne: szampon, żel do mycia, mydło, pasta do zębów, podpaski, papier toaletowy, ręczniki papierowe itp.
- artykuły higieniczne, pokarm i akcesoria dla niemowląt: pieluchy, mokre chusteczki, kosmetyki do pielęgnacji, mleko modyfikowane, kaszki, słoiczki, butelki, termosy itp.
- apteczki pierwszej pomocy: środki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, gaże, bandaże, plastry, środki do odkażania ran itp.
- żywność dla zwierząt: mokra i sucha;
Za każdy dar serca serdecznie dziękujemy!