W naszej szkole tradycyjnie odbył się kiermasz świąteczny. Na kiermaszu można było zakupić świąteczne ozdoby i kartki wykonane przez naszych uczniów, którzy przystąpili do dwóch konkursów. Pierwszy z nich to konkurs plastyczny na „Ozdobę wielkanocną”, a drugi to konkurs plastyczno-językowy „Easter card”. Zebrane na kiermaszu pieniądze, tym razem, zostaną przekazane na cele szkoły. Pieniądze z kiermaszu bożonarodzeniowego w kwocie 500 zł zostały wpłacone na konto fundacji „Sto Serc” z siedzibą w Mikołowie. Fundacja przekazała pieniądze na rzecz pani Ewy Kasprowskiej.

{gallery}iplocha/konkurs{/gallery}

W konkursie plastycznym na „Ozdobę wielkanocną” wzięło udział 28 uczniów i 12 przedszkolaków. Nagrody przydzielono w kategorii OP, klasy I-III i  klasy IV-VIII.

Oddziały Przedszkolne

I miejsce Janina Szostok

II miejsce Liliana Kalisz

III miejsce Miłosz Bilgoń

Wyróżnienie Zuzanna Podolak

Klasy I – III

I  miejsce Alicja Popławska kl. 1a

II miejsce Tobiasz Bielaczek 1 b

III miejsce Antonina Stuchlik 3 b

Wyróżnienie Jan Zosiuk 1a

Klasy I – IV

I miejsce Wiktoria Rajfura 5a

II miejsce Jakub Grabowski 5a

III miejsce Natalia Bielaczek 8e

Wyróżnienie

Klaudia Noras 4b

Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursów, a uczniom ze Szkolnego Klubu Wolontariatu za pomoc przy sprzedaży.

                                                Organizatorki konkursów: Iwona Płocha, Grażyna Tkocz, Ewelina Myszor