Życiowe rekordy naszych zawodników w rywalizacjach sportowych w ubiegły weekend:
Świetne występy Pauliny Jastrzębskiej, Brajana Nowaka i Mateusza Drozdka w Śląskiej Lidze Juniorów w podnoszeniu ciężarów.

W sobotę 11 listopada Filip Guzik z klasy 2a wziął udział w Turnieju Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży w Katowicach. Zakwalifikował się do finałów Kata. W walce zajął II miejsce.

Gratulujemy ! Życzymy dalszych sukcesów.

Amanda Drwal jest uczennicą klasy 5a. Jej pasją są sztuki walki. Trenuje JU-JITSU od 6 roku życia. Ma żółty pas. Zaczynała treningi w MOSiR Łaziska Górne. Treningi odbywały się 2 razy w tygodniu. Amanda większości trenowała sama z chłopakami bez podziału na grupy. Od 2022r. trener zaczął wysyłać dzieci na Śląską Ligę ju jitsu. Amanda swoją pierwszą walkę na zawodach  stoczyła w 2023r. zdobywając 3 miejsce.

Filip Guzik swoją przygodę z Karate Kyokushin zaczął rok temu.Tata zabierał syna na własne trening i tak Filip postanowił,że też chce ćwiczyć. Jako młody adept postanowił brać udział w zawodach.

Pasją Kamila Rotermana, z klasy VIII a, jest jazda motocyklem terenowym. Zapraszamy na fotorelację przygotowaną przez Kamila oraz zachęcamy do obejrzenia filmiku z treningu Kamila...

Posiadanie pasji wpływa na nasze dobre samopoczucie, pozytywny nastrój oraz ogólne poczucie szczęścia, niezależnie od wieku i płci. Osoby mające w życiu hobby, częściej doświadczają pozytywnych emocji, jest im łatwiej w przypadku niepowodzeń, lepiej je znoszą i łatwiej radzą sobie z przeciwnościami losu.