Amanda Drwal jest uczennicą klasy 5a. Jej pasją są sztuki walki. Trenuje JU-JITSU od 6 roku życia. Ma żółty pas. Zaczynała treningi w MOSiR Łaziska Górne. Treningi odbywały się 2 razy w tygodniu. Amanda większości trenowała sama z chłopakami bez podziału na grupy. Od 2022r. trener zaczął wysyłać dzieci na Śląską Ligę ju jitsu. Amanda swoją pierwszą walkę na zawodach  stoczyła w 2023r. zdobywając 3 miejsce.


Obecnie chodzi do klubu "Roan Fight Club "Mysłowice.  Jest w grupie 3 średniozawansowanej. Posiada znaczne umiejętności i stosuje w walce różnego rodzaju chwyty, dźwignie rzuty, duszenia, kopnięcia i uderzenia. Przygotowuje się do Mistrzostw Polski w JU-JITSU Sportowym, które odbędą się 04-05 listopada. Będzie jedną z 7 osób na Mistrzostwa Polski. W czerwcu 2023r. burmistrz Miasta Łaziska Górne wręczył Amandzie dyplom Sportowca Roku, ze względu na osiągnięcia sportowe.