Z okazji Dnia Chłopaka 30 września samorząd uczniowski ogłasza akcję „Uczeń na medal- Dzień sportowca".

"Czy wy wiecie, czy wy wiecie,
Ile dzieci jest na świecie?
Kto by to policzyć mógł
Tyle serc, i rąk, i nóg?
A choć dzieci jest tak dużo,
Wszystkie wspólnej sprawie służą,
Wszystkie pragną, pragną z całych sił,
Żeby świat szczęśliwy był."

J. Brzechwa

Z okazji obchodów Dnia Dziecka samorząd uczniowski ogłosił 1 czerwca dniem bobasa.
Uczniowie mieli okazję wziąć udzial w dyscyplinach sportowych takich jak rzut do celu czy podbijanie balonów oraz wykonać pamiątkowe zdjęcia. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się również propozycja świetlicy szkolnej - malowanie twarzy.
Niech każdy dzień będzie dla Was taki jak dzisiejszy - kolorowy i wesoły!

W poniedziałek 21 marca świętowaliśmy nadejście wiosny.
Przegoniliśmy szare, zimne dni aby rozpocząć nową porę roku feerią barw i z dużą dozą poczucia humoru!
Zapraszamy do galerii zdjęć.
Samorząd Uczniowski

Z okazji obchodów Światowego Dnia Matematyki Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów szereg działań opartych na umiejętnościach logicznego myślenia, dedukowania i zręczności.
10 marca ogłoszono Dniem Logicznego Myślenia.

29 października przedstawiciele samorządu uczniowskiego naszej szkoły wraz z opiekunami uczestniczyli w spotkaniu w ramach Łaziskiego Forum Samorządów Uczniowskich w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej. Spotkanie miało na celu promowanie działań dotyczących życia młodych ludzi w Łaziskach Górnych oraz inspirowanie młodzieży do działania i podejmowania własnych inicjatyw.

Z okazji obchodów Dnia Komisji Edukacji Narodowej samorząd uczniowski ogłosił konkurs dla uczniów klas IV-VIII pt. „Dni Edukacji Alternatywnej”.

W ramach konkursu uczniowie zostali poproszeni o przygotowanie plakatu z propozycją nowatorskiego, fantazyjnego lub zgodnego z własnymi zainteresowaniami przedmiotu szkolnego.

Z okazji obchodów Dnia Komisji Edukacji Narodowej samorząd uczniowski SP nr 1 ogłasza konkurs dla uczniów klas IV-VIII pt. Dni Edukacji Alternatywnej.

W środę 30  września o godz. 17.00 odbędzie się kolejne zebranie zdalne samorządu uczniowskiego, podczas którego wybierzemy przewodniczącego szkoły i jego zastępców.

Spotkanie odbędzie się na platformie Classroom (należy zalogować się i dołączyć do spotkania na MEET poprzez link).