Z okazji obchodów Światowego Dnia Matematyki Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów szereg działań opartych na umiejętnościach logicznego myślenia, dedukowania i zręczności.
10 marca ogłoszono Dniem Logicznego Myślenia.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego rozdawali zagadki rozwijające umiejętność abstrakcyjnego myślenia. Ponadto zorganizowano konkurs Mistrz Kostki Rubika, który został entuzjastycznie przyjęty przez uczniów najstarszych roczników. Wszyscy uczesticy wykazali się niezwykłą zręcznością i determinacją. Nasz szkolny mistrz Filip Barczyk ułożył kostkę w niespełna minutę, zdobywcy II i III miejsca - Filip Sputowski z klasy 7a oraz Milena Bartłomiejczak z klasy 8c osiągnęli równie imponujący czas, układając kostkę w nieco ponad minutę.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy!
Samorząd Uczniowski