Pragniemy wzbudzić w ludziach pozytywne emocje i uwrażliwić wszystkich na wzajemną życzliwość. W ramach Tygodnia Życzliwości w naszej szkole (21-25.11.2022) zachęcamy do bezinteresownych aktów dobroci i okazywania serdeczności osobom z najbliższego otoczenia.
Samorząd Uczniowski oraz Szkolny Klub Wolontariatu opracował plan działań na nadchodzące dni:

 

Poniedziałek 21.11 -  Dzień Życzliwości i  pozdrowień - przygotuj kartkę z pozdrowieniami dla bliskiej Ci osoby. Pomyśl ile radości sprawisz miłą niespodzianką-(kartki podpisujemy, zamieszczamy do koperty, adresujemy dane: adresata i nadawcy, wrzucamy do żółtej skrzynki na portierni szkoły).

Wtorek 22.11 - Ogłaszamy dniem kreatywności (czas wykonania plakatu od wtorku do piątku): uczniowie klas I-VIII przygotowują plakat nawiązujący do tygodnia życzliwości. Prace zamieszczamy na drzwiach swojej klasy. Szkolne jury w piątek zapozna się z pracami i wyłoni zwycięską trójkę w dwóch kategoriach klasowych I-IV i V-VIII.

Środa 23.11 - Wesoła fotobudka - przyjdź, uśmiechnij się a My wykonamy Ci niepowtarzalne zdjęcie!

Czwartek 24.11 - Dzień koloru żółtego- dobry pomysł na zrobienie porządków dzięki, którym w swojej szafie znajdziesz element ubioru w kolorze żółtym.

Piątek 25.11 - Dzień uśmiechu- miłym uśmiechem, dobrym słowem sprawisz, że inni poczują się lepiej. W tym dniu SU i SKW w czasie przerw będą rozdawać uśmiechnięte buźki.

Zapraszamy do miłej i przyjemnej zabawy przez cały tydzień :)
PAMIĘTAJ! UŚMIECH I MIŁE SŁOWA NIE TYLKO W TYM TYGODNIU...