Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-VIII oraz dzieci z Oddziałów Przedszkolnych do wzięcia udziału w Konkursie Plastycznym „Zakładka do książki”.

REGULAMIN  KONKURSU PLASTYCZNEGO „ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI”

Konkurs adresowany jest dla uczniów klas I-III i IV-VIII oraz dzieci z Oddziałów Przedszkolnych Szkoły Podstawowej nr 1 im. Księdza Prałata Konrada Szwedy w Łaziskach Górnych.
Cele konkursu:
    • Rozbudzanie ekspresji plastycznej dzieci i młodzieży.
    • Rozszerzanie zakresu wiedzy na temat różnorodnych technik plastycznych.
    • Promowanie młodych talentów.
    • Zachęcenie dzieci i młodzieży do prezentowania własnych umiejętności plastycznych.
Warunki uczestnictwa oraz nadsyłania prac:
    1. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest ozdobienie, dowolną techniką, drewnianej zakładki do książki, otrzymanej z okazji pierwszego dnia wiosny oraz opisanie zastosowanej techniki plastycznej.
    2. Zdjęcia zakładek wraz z opisem należy przesyłać do 20 kwietnia 2021 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    3. Organizatorzy nie wymagają karty zgłoszenia do konkursu. Wysłanie maila ze zdjęciem zakładki i opisem jest równoznaczne ze zgłoszeniem uczestnika do konkursu.
    4. W tytule maila należy podać imię, nazwisko, klasę lub grupę OP uczestnika, a w treści maila krótki opis zastosowanej techniki wraz z załącznikiem zdjęcia zakładki.
Kryteria oceniania:
    1. Estetyka wykonania pracy.
    2. Kreatywny wybór techniki.
    3. Pomysłowość i oryginalność.
Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników:
    1. Do konkursu powołane zostanie jury w składzie: Dyrekcja Szkoły oraz wychowawca świetlicy – Michalina Stolarczyk.
    2. Konkurs będzie oceniany w kategoriach klas I-III i IV-VIII oraz OP. W tych kategoriach zostaną wyłonione I,II,III miejsce oraz wyróżnienie.
    3. Drewniane zakładki i nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców SP1.
    4. Ogłoszenie wyników konkursu zostanie opublikowane na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr1 im. Księdza Prałata Konrada Szwedy w dniu 26.04.br. Organizatorzy poinformują laureatów konkursu o sposobie odbioru nagród.
    5. Zdjęcia konkursowych prac laureatów zostaną opublikowane na stronie internetowej Szkoły wraz z artykułem o konkursie.
    6. Uczniowie biorący udział w konkursie otrzymają również dodatkowe punkty z zachowania.
    7. Bardzo prosimy o precyzyjne wykonanie zdjęcia.
    8. Organizatorzy: Ewa Loska, Joanna Kocima, Michalina Stolarczyk
Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału!