Koszykówka stała się ostatnio znów popularna, ale bez względu na  to w naszej szkole zawsze znajdą się uczniowie, którzy lubią grać w "kosza". Zawody w tej dyscyplinie na szczeblu powiatowym zostałe rozegrane w lutym w Szkole Podstawowej nr 10 w Mikołowie. Drużyna dziewcząt  rocznik 2007 i młodsze swoje rozgrywki miała 24 lutego a drużyna chopców w tej samej kategorii wiekowej 19 lutego.

 

Składy naszych drużyn:

dziewczęta: Draczka Emilia, Matuszczyk Wiktoria, Weiner Claudia, Ratka Zuzanna, Smelczysz Lena, Zapiór Amelia, Waligóra Natalia, Wejman Emilia, Wielebska Nikola

chłopcy: Alex Muller, Kula Alan, Przespolewski Wojciech,Trzeciak Bartek, Andruszkiewicz Marek, Michalski Jakub, Wilk Bartosz, Matyka Filip, Palus Konrad.

W tych rozgrywkach nasze drużyny wywalczyły: 5 miejsce dziewczynki i 6 miejsce chłopcy. Gratulujemy.