Dzieci z grupy A szukały prezentów, pozostawionych przez zajączka. Dyrekcja wraz ze świetlicą szkolną przygotowały dla nich w szkolnym arboretum również niespodziankę w postaci fotobudki.

Wiosną wysiewamy nasiona kwiatów i warzyw. Dzieci posadziły w doniczkach cebulkę. Teraz wystarczy ją podlewać, żeby pięknie wyrosła.

Wraz z nadejściem wiosny w sali zakwitły tulipany. A wszystko to stało się za sprawą dzieci, które wykonały piękne prace techniką origami.

Przedszkolaki z zainteresowaniem uczestniczyły w zajęciach robotyki.

W dniu 21 marca dzieci w barwnym korowodzie przeszły ulicami miasta, pożegnały zimę i powitały wiosnę.

Podczas spaceru dzieci szukały oznak wiosny. Udało im się znaleźć pierwsze wiosenne kwiaty przebiśniegi i krokusy.

Dzieci na zajęciach rozmawiały o Układzie Słonecznym. Na podsumowanie zajęć wykonały pracę na ten temat.

Chociaż na dworze jest jeszcze zimno można już zaobserwować pierwsze oznaki nadchodzącej wiosny.