Dzieci z oddziału przedszkolnego szukały łakoci, zostawionych przez zajączka w arboretum przy szkole. Słodką niespodziankę i fotobudkę przygotowali pracownicy świetlicy szkolnej i Dyrekcja.

A oto nasze wielkanocne zajączki.

Już wkrótce święta, aby poczuć ich atmosferę wykonaliśmy różne prace plastyczne i udekorowaliśmy salę.

W szkole odbył się konkurs plastyczny "ozdoby wielkanocne". Razem z rodzicami przygotowaliśmy prace i niektórym z nas udało się zdobyć nagrody.

12 kwietnia przypada Międzynarodowy Dzień Czekolady. Dzieci  próbowały przygotowanych z tej okazji smakołyków.

Wraz z nadejściem wiosny rozpoczęły się prace w ogrodach. Dzieci również wcieliły się w ogrodników i zasiały rzeżuchę.

Przedszkolaki rozmawiały na temat literatury dziecięcej i  oglądały "Świerszczyk".

Dzieci poznają dalsze przygody krasnala Hałabały.